Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koupě 911 z US
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kvasky

PříspěvekZaslal: ne Zář 18, 2011 2:04 pm    Předmět: Koupě 911 z US Citovat

Ahoj, už delší dobu pročítám toto fórum. Chtěl bych si splnit sen a koupit 911SC 3.0. Četl jsem, že 3litry jsou asi nej motory co se údržby týče (pokud to není tak tak klidně mě opravte). Prohlížím mobile.de atd. a za rozumné peníze se nechají koupit importované vozy z US. Jak je to následně s přihlášením? Jiná zadní světla, počítám, že kupa věcí nebude shcváleno pro Evropu. Jsou s tím nějaké oplétačky? Bohužel nejsem až tak za vodou abych si mohl pořídit auto v supr stavu s českými RZ. Mohli byste mi poradit co kde jak? Moje představa je 1977-1983.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal 911sc

PříspěvekZaslal: ne Zář 18, 2011 8:30 pm    Předmět: Citovat

serus, akykolvek dovoz zo statov nie je schvaleny pre europu. certif of conformity bol vydavany az po 80 roku, takze dostanes to jedine na hystoricke spz. jediny vazny rozdiel medzi us a eu je v podstate iba v svetlach [rozumej z pohladu technickej kontroly]. to je vec co sa da rychlo a lahko vymenit[cena prednych svietiel je dost vysoka, ale vzadu staci kupit krytky].
ja som kupil moje na www.meritcars.com, ale po mojich skusenostiach kupit auto podla obrazku [a ak nemas ziadne vlastne skusenosti s opravami aut] tak to nerob! ja som na nom robil dva roky.
vyber si radsej auto s eu ist sa naho pozriet s niekym kto sa vyzna v porsche. urcite to bude drahsie ako dovoz zo statov. na hladanie mozes skusit www. scout24.de.

co sa motorov a typov porsche tyka, muf ma velmi seriozny prehlad, o pomoc pri vybere auta najlepsie oslov jeho. [ja mam iba jednu skusenost aj ked hlbkovu]

dufam, ze som ti pomohol,
michal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kvasky

PříspěvekZaslal: ne Zář 18, 2011 9:20 pm    Předmět: Citovat

Děkuji ti za odpověď. Je mi jasné, že to nebude lehké přihlásit, ale ale... Tak jestli jsem to dobře pochopil tak po roce 80 už není problém s importem? To už je bez problémů? Dále říkáš nekupuj auto podle obrázku... No je mi jasné, že je potřeba se na nej pořádně kouknout, ale jak? Vesměs auta jsou ze zahraničí a musíš taky zariskovat, dále kdo má zkušenosti s 911, já ani mé okolí ne? Zkušenosti z opravami aut lehce mám a co nezvládám tak dávám strejdovi (vlastní servis a v tomto se pohybuje celý život, jen Porsche asi nikdy nedělal). Co si tak myslím tak tyto modely 911 nebudou tak háklivé na elektroinstalaci a jiné věci, ale jen budou horší ve věcech jako je koroze a různé zavěšení... nevím no. Rozhodně nepočítím s tím, že první den auto koupím a druhej jedu. S opravami počítám. Je myslitelné sehnat P 911 do 10tis E?? Já o tom začínám pochybovat Crying or Very sad
michal 911sc

PříspěvekZaslal: ne Zář 18, 2011 9:44 pm    Předmět: Citovat

to som nepovedal, ze ked mas COC, ze to prihlasis bez problemov. na sk bez sance. musel by si prejst st. skusobnou a to neprejdes. vzhladom na to, ze si z cr, ideal u vas je to dat na veteranske spz.
ele. instalacia je na 911 z tohto obdobia jednoducha a schemy su na weboch. ja som dostal moju 911sc v zufalom stave interieru, injektory, fuel distributor, hlavny brzdovy valec, palivove cerpadlo a palivova nadrz na vymenu. ele.motory v oknach a ventilatoroch som opravil.
ked sa pozries na fotecku podla ktorej som sa rozhodol: http://www.porsche.un.cz/forum/viewtopic.php?t=834&postdays=0&postorder=asc&start=15
povies , ze novy lak a ides. a nesiel. a nesiel este dva roky.

treba si dat pri vybere pozor. tu je napriklad lacne a na prvy pohlad pekne :
https://picasaweb.google.com/100453298220027127376/1970Porsche911TMatchingNumbersTurboLookGoodDriver9500#5652675296508277650
ale ked si pozries dobove detaily na tomto webe tak uvedene auto je uficko. teda aspon ja mam nazor, ze original je len jeden, a ked si kupujes 911ku z tejto doby mala byt aj tak vyzerat.
diddien01

PříspěvekZaslal: út Zář 20, 2011 11:18 am    Předmět: Citovat

Ahoj... urcite souhlasim s klukama, ze je dobry auto videt, nekupovat ho jen podle fotek. Na fotkach neni videt spooousta veci a nedokonalosti:) mrkni na tenhle inzerat, to by mohlo byt v Tvoji cenove relaci. zatim a hodne zdaru pri hledani M. http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201119387056044/sort/priceasc/usedcars/maximum-age/over_10_years_old/price-to/12000/model/911/make/porsche/postcode/dt118tg/radius/1500/page/1?logcode=p
tomas28m

PříspěvekZaslal: út Zář 20, 2011 2:16 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,taky se přidám do debaty Very Happy mám 911 83 US doma a docela zajímavé zkušenosti,příjde mi to spíš o štěstí,na jaké auto člověk narazí,pokud si ho nemůže prohlédnout osobně. To jak poslal diddien01 odkaz vypadá pěkně,skoro jako moje. Jinak já kupoval přes usacars.net.pl ,ale jako doporučení Ti ho nedám,využil jsem ho jen jako zprostředkovatele a to bylo na jedničku. Auto jsem si vybral sám a hodně zariskoval. Nejlepší auto vidět a možná ještě lepší,se před tím v několika svést,určitě né jen v jednom.Přeju hodně štěstí. Tom
michal 911sc

PříspěvekZaslal: út Zář 20, 2011 4:01 pm    Předmět: Citovat

tak to mas uplnu pravdu. ja som sa vobec prvy krat viezol v porsche [vo svojom], az ked som si ho opravil. musim povedat, ze ani teraz neviem posudit ci to ma alebo nema spravny zvuk, vykon, zrychlenie, stabilitu a ci vsetky veci funguju ako maju.
lukyn

PříspěvekZaslal: út Zář 20, 2011 5:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj táké se přidávám do debaty a doporučuji auto vidět bez toho nekupovat.Kamarád také sháněl auto a našli jsme slušné z japonska od fyrmy RACECARS na fotkách super ,ale přišlo rozčarování při předání 911.Auto bylo nepojízdné nešlo nastartovat,zarezlé brzdy, že nešlo roztlačit ani z kopce ,anteriér zcela zničený,nefunkční šíbr atd,atd.do auta bylo potřeba dát tak 200-300tis aby bylo pěkné cena byla 299tis. Zálohu nám nevrátil !!! To je prý náš problém že to nechcem. Takže si dejte pozor .Auto jsme nakonec sehnali u nás jiné v bazaru za 299tis. Carreru 3.2 evropskou verzi ve slušném stavu pár drobností a časem lak. Za tu cenu nebylo co řešit auto jezdí super motor a převodovka ok najeto tak přes 200tis. Jinak u nás jsou auta levnější než v německu ale není výběr.Bacha na fotkách vypadá všechno dobře.Přeji mnoho štěstí při výběru.
tomas28m

PříspěvekZaslal: út Zář 20, 2011 8:02 pm    Předmět: Citovat

Michal 911SC - ahojda,posuzování svého auta jsem nechal na lidech,co je normálně opravují (Ing. Sedlák + Sedláček) oba se schodli na stejném,ale zajímavost byla,když mne tuhle sobotu svezl muf ve svém novém autí 911 87,docela velký rozdíl a to by to mělo být hodně podobný.Jak jsem už někde ale četl,že SC je více surová než 3.2,přitom podle dílů je to prakticky stejný auto Shocked
kvasky

PříspěvekZaslal: čt Zář 29, 2011 9:40 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc klucí za odpovědi. Teď jsem si psal s Italem kterej mi nabízel 911 z roku 1981 (Targa) 930 turbo. Ale už od začátku mi to přišlo divné. Cena okolo 8-9tis Euro, najeto 90tis km. Fakt divné. Píše super stav. Ale po mém mailu bez odpovědi. Rozhodně chci kupovat auto osobně bez zálohy, jsem ochoten dorazit s podvalníkem a auto přivést. Raději bych evropana, ale uvidíme. Preferuji Targu. Snad se poštěstí, jen mě bohužel brzdí peníze. Představa byla okolo 10tis-12tis Eur Rolling Eyes
Roman

PříspěvekZaslal: pá Říj 14, 2011 9:51 pm    Předmět: Citovat

tomas28m napsal:
................ mne tuhle sobotu svezl muf ve svém novém autí 911 87 ..............

Ahoj, bližší informace a fotky nového Porsche by nebyly?
diddien01

PříspěvekZaslal: út Říj 18, 2011 11:22 am    Předmět: a co tahle?? Citovat

ted bude koncit jedna targa, a vypada to ze bude skoro zadarmo:) chtelo by to poladit do puvodniho stavu, ale asi by to nemuselo bejt spatny auto. Mrkni na : http://www.ebay.co.uk/itm/1982-Porsche-911-SC-Targa-LHD-/320777274116?pt=Automobiles_UK&hash=item4aafd0c304
muf

PříspěvekZaslal: út Říj 25, 2011 8:11 am    Předmět: Citovat

kvasky:

Tady si někdo koleduje o průšvih Smile
Hlavně nikam neposílej prachy a ani se nevydávej na cestu, dokud nemáš jistý, že nějaký auto skutečně existuje. Navíc turbo targa z roku 81? To se ještě nedělaly...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
michal 911sc

PříspěvekZaslal: út Říj 25, 2011 8:33 am    Předmět: Citovat

nechaj si poslat fotky, vela fotiek, motor podvozok a pod. na fotke ma to auto americke znacky. takze asi nema anglicky technica, to znamena, ze import do EU a clo a dph. odhadom 2400eur zaplatis paroubkovi
diddien01

PříspěvekZaslal: út Říj 25, 2011 8:45 am    Předmět: Citovat

Ted sem nejak nepochopil k cemu ste to poslali komentare panove:) auto uz stejnak skoncilo. Tady jak to tak chodi s odpovedma a reakcema, nez se nekdo rozhoupe, auto je pryc:( Pro Michala: auto ma vse placene, takze Paroubkovi by slo leda ho... Stacilo by jen privezt a prihlasit na veterany, coz je cca 7 tisic.
Ja to nejak uz vzdavam, proc tu nikdo nepise, nekomunikuje? myslim ze to je skoda...
Mejte se a prezijte zimu bez jezdeni ve svejch carkach. Zdravi Michal
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: