Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

911 SC origo repraky do dveri
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Koupě (sháním díly, auto, apod.)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomas28m

PříspěvekZaslal: pá Led 14, 2011 5:31 pm    Předmět: Citovat

diddien:ten kurýr je levný,jak jsem psal,okolo 1000,- Kč je to určitě zajímavá cena za díl,který jako jeden z mála nejde objednat.Jinak na to tolik nespěchám,klidně to stačí,až by jsme se sešli,auto bez toho jede,takže pohoda Smile Jsem rád,že tu začali i ostatní lidi psát,nebudem tu sami Wink
Jinak ty úchyty,který popisuješ, tam ani nemám,pokud si pamatuju a rozdělaný jsem tyto prostory měl (nebo to vyfoť),Michal 911SC má stejný auto jako Ty,jen US verze,měl ho celý taky rozdělaný,jestli by Ti neporadil,má tu na sebe i mail.Já bych ale určitě vše řešil přes standartní úchyty pásů na zadních sedadlech,hm,nebo je tam nemáš?Jsou tam po stranách aspoň matice pro montáž???Zítra se chystám na malou projížďku 944,tý snad nebude vadit mokro Very Happy sůl už doufám odtekla po tom dlouhém dešti Sad Porsche absťák je hrozná věc Very Happy Zatím moc díky. Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
diddien01

PříspěvekZaslal: pá Led 14, 2011 5:59 pm    Předmět: Citovat

tomas: Tak teeda zitra budu bidovat jak vzteklej:)) Projizdku Ti zavidim, taky bych se svezl, ale potrebuju napred neco vyvarit, nechci aby do toho tekla voda. Uchyty vyfotim, nejde mi to do hlavy. Ty srouby sou docela macaty co je drzej, ne jako ty co drzej tapecirunk. Proste sem z toho jelen:) Michal ma taky 78 rok? to vis nejlepsi rocnik...hahahahah. Jakk sii psal, pujdu na to uchyceni prez matice co sou na uchyni zadnich pasu, snad to tak bude fuungovat. Koukal sem ze se da koupit special ''hrazda'' ktera jje na upevneni bod pasu, takovy opicarny ale nechci do auta. Tak preju peknej vikend a fajn projizdku. maj sa Michal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michal 911sc

PříspěvekZaslal: so Led 15, 2011 6:19 pm    Předmět: Citovat

didien, s amikam som bol celkom spokojny. po objednani auta ti ho okamzite zablokuju. urobis prevod a do 4 dni je tvoje. v ten moment ho odvezu do pristavu, prepravu vybavia oni a tam to auto caka a caka. ja som zaplatil 800eur za vytazeneie kontajnera. a toto je najvacsi problem. to auto tam caka v colnom sklade az kym nebude kontajner vytazeny. ja som cakal skoro 6tyzdnov. pisal som aj hnusne maily do tej spedicky, ale nic som neurychlil. v merite mi samozrejme deklarovali ze motoru nic nieje, s tym, ze je tam nejaka chyba na vstrekovani[straca sa tlak paliva. no a bol to rovno distributor. takze 500eur za repas v statoch. auto stalo 5,500eur tak nie je nad cim plakat. 912 take nema. pribeh funke. prides k funkemu a mas pocit ze sa ti sniva. na zahradke ma 27ks 911 na predaj. ma vela vela nahradnych dielov. vsetko je za 50%.
michal 911sc

PříspěvekZaslal: so Led 15, 2011 6:22 pm    Předmět: Citovat

didien, prosim ta mohol by si mi poslat scan tvojho technicaku? hlavne rozmery, spotrebu, emisie. chystam sa na prihlasenie a toto mi tam chyba. vopred dakujem. michal@cablecom.sk
diddien01

PříspěvekZaslal: so Led 15, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

Tomas: ahoj Tome, tak sem vyhral:)) a za 5 liber, good ne? Ted se chci zeptat, o co ti jde, chces jen mrizky, nebo i repro?? ja abych mu rekl co ma vymontovat a poslat. Zatim M.
diddien01

PříspěvekZaslal: so Led 15, 2011 7:48 pm    Předmět: Citovat

Michal: Teda to s tim Funkem, to zni jak raj:)) urcite by stalo za to se tam zajet podivat. Blby je, ze nevladnu nemcine, netusis, jestli umi anglicky?Smile ale i kdyz by neumel, mame ruce a nohy:) S tim Meritem to nezni zas tak spatne, ale urcite je to risk kupovat auto, kdyz si ho osobne nevidel. Vim to sam, kazdej ti do telefonu naslibuje hory doly a pak na miste, je to uplne jinak. Vetsina aut co sem videl byla shnila jako prase:(( ale zas, jak si psal o cene, to je super levny, sem si myslel, jak levne sem ja nekoupil, ale tvoje cena je vyrazne lepsi:)
Jak si psal o tom technicaku, s tim Ti asi nepomuzu. Nevim jestli si videl nekdy anglicky TP, neni tam vubec nic!!! ani rozmery, ani emise proste nic, sou to lajdaci. Mam ale technical data pro porsche rok 1978, nasel bys tam rozmery, taky spotrebu, emise ale bohuzel, to se asi tehda neresilo. Kdyz bys mel zajem, rad nafotim a poslu. Mej se zatim M.
tomas28m

PříspěvekZaslal: so Led 15, 2011 10:35 pm    Předmět: Citovat

diddien:Super,děkuju.Stačí mi jen ty mřížky. A jak jsme se domlouvali,klidně až pojedeš do ČR. Peníze Ti mám nějak poslat,nebo až v ČR? Projížďka dnes byla fajn,škoda že občas pršelo. Ty fotky úchytů určitě pošli,jsem zvědavý. Tak 78.....nejlepší ročník,jo???? Razz Very Happy Fakt hodně aut co jsi viděl na prodej bylo úplně schnilých?

Michal 911SC:To moje autí od zaplacení do ČR skoro 3 měsíce,jsem si jednu chvilku už myslel,že jsou penízky v čoudu,uf,ale naštěstí vše O.K.,Jak píšeš,než to převezli,pak naložili,přeložili,vyložili a nakonec ještě celníci
Shocked
diddien01

PříspěvekZaslal: po Led 17, 2011 10:41 pm    Předmět: Citovat

Tomas: Ahoj, tak sem se dockal odpovedi od toho prodavajiciho,konecne. Mel by poslat mrizky a cely to bude i s postovnym za 10 liber, takze myslim dobra cena. S penezma to neres, nechame to na Cechy,nekdy. Jak sem psal s tou rzi, lidi sou fakt rozpravkari. Prijdes se podivat na auto o kterym Ti rekne majitel, ze je super, a pak tam najdes diry velky treba jako ruka:))...to nekecam, to se stalo. Byl sem na jedny Carere, rok myslim 85. Krasna,bila, vnitrek ve vinove kuzi...proste krasa. Motor 3.2litru. No ale pak sem to prolejzal, a byl to des. No a tak bych mohl pokracovat i s jinejma:)) Kdezto majitel Ignace byl ferovej a tak nebylo co resit. Ale bila je bila, tu mam asi na autech nejradsi.
Zatim se mej Michal
diddien01

PříspěvekZaslal: út Led 18, 2011 3:08 pm    Předmět: quiz????... vi nekdo co to je? Citovat

ahoj, tak tohle bude rebus:))) kdo to uhadne ma u me..... no to se jeste uvidi:)

DSC02434.JPG
 Popis:
Uchytka ktera je k cemu?
 Velikost souboru:  1.37 MB
 Shlédnuto:  4647 krát

DSC02434.JPG

michal 911sc

PříspěvekZaslal: st Led 19, 2011 6:05 pm    Předmět: Citovat

no ja mam take v zadu dole pri nohach. pod oknom to nemam, pretoze su tam repraky. predpokladam, ze to mas dole aj pod oknom. prioritne to drzi tapacirung. a asi si tam mozes dat popruhy aby to drzalo prepravovane veci.
diddien01

PříspěvekZaslal: st Led 19, 2011 6:35 pm    Předmět: Citovat

Michal: ahoj, jo mam to jak u okna, tak i dole. Ja prave uvazuju, jestli by to udrzelo pasy. Chtel bych poridit bodovy pasy a nemam je kam poradne pridelat:) ale nevim jestli je to dostatecne pevny. I tak dekuju. Jak s tema technickejma informacema? bude Ti to k necemu kdyz to ofotim?
michal 911sc

PříspěvekZaslal: st Led 19, 2011 8:39 pm    Předmět: Citovat

no drzi to na samorezkach takze na pasy to nebude. a ten plech pod oknom nebude nosny. predpripravene diery [na zadne pasy] su v nosnych castiach podlahy, vzadu zvnutra sedadiel a na podbehoch po stranach dole. ak by si to nevedel najst, ja mam moje auto odstrojene a mozem ti to odfotit. to su diery na ktore sa da spolahnut a myslim, ze tie pasy sa tam budu dat pekne pripevnit.
diddien01

PříspěvekZaslal: st Led 19, 2011 10:45 pm    Předmět: Citovat

Michal: Jo to mas asi pravdu. o tech dirach vim, mam uz v nich zadni pasu, sedava tam dcera. Prodavaj se takovy special srouby, maj na konci oka, do tech se pak lehce vepne ten bodovy pas a taky to lze rychle vyndat, preci jen to budu pouzivat parkrat za rok. ale diky za info. Jak pises, auto rozebrane, kdy hodlas vyjet? nejaky termin?Smile)
tomas28m

PříspěvekZaslal: pá Led 21, 2011 9:44 am    Předmět: Citovat

diddien:ještě jednou dík za ty mřížky,už se těším,cena je super. S tou rzí jsem docela překvapený,jsem měl asi velký štěstí,uf Shocked dokonce podruhý,takže do třetice už radši žádný kupovat nebudu Very Happy Máš rád bílou?Není to špatná barva,já jen nemůžu červenou,jinak jsem nakloněn spíš pro pastelový. Ty úchytky v autě nemám,někde zkusím o nich něco zjistit,ale pásy to určitě neudrží!!! V ČR zase přituhlo,tak mám po ježdění Sad už aby bylo teplo. Měj se fajně. Tom
diddien01

PříspěvekZaslal: ne Led 23, 2011 11:13 pm    Předmět: Citovat

Tomas: ahoj, tak mrizky vcera dorazily. Mam tu ale problem, drzej pohromade, obe dve maj ale vlasovou prasklinu ktera vede od dirky na sroubek ke kraji. Tak zvaz jestli je vubec chces. Z dalky to vubec neni videt. Je to asi problem, slunicko a tak, to asi poradne zacvici s zivotnosti plastu. Mej se Michal
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Koupě (sháním díly, auto, apod.) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

Přejdi na: