Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

911 SC origo repraky do dveri
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Koupě (sháním díly, auto, apod.)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
diddien01

PříspěvekZaslal: st Lis 17, 2010 12:54 pm    Předmět: 911 SC origo repraky do dveri Citovat

Zdravim, shanim original repro do dveri na mou 911 SC, rok 78. Kdyby nekdo vedel kde je sehnat, budu rad za info:) dekuju Michal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muf

PříspěvekZaslal: út Pro 14, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat

Jde ti o ty mřížky nebo o ty samotné reproduktory? Ty jsem totiž vyhodil a nahradil moderníma, které hrajou asi 1000x líp. Sice je to veterán, ale shánět originální repro, když můžu mít lepší nový, stejnak to neni vidět, ne?
Jinak možná ty starý někde mám... Evil or Very Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
diddien01

PříspěvekZaslal: st Pro 15, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

ahoj Mufe. shanim cely repro, ale jde mi hlavne o ty vrchni mrzizky, Kdyz sem koupil auto, byly tam moderni hnusy a ty tam fakt nechci. Jinak mas pravdu s tim, ze asi lepsi bude zachovat jen ty mrizky a vymenit repro za moderni. Ted sem sehnal repraky z 911. ale jsou nejaky mladsi, vrchni mrizka je z takovy sitoviny kovovy. a SC 78 mela plast s vodorovnyma zbrdlinama ne?
muf

PříspěvekZaslal: st Pro 15, 2010 8:20 pm    Předmět: Citovat

Jojo, kulatý plastový vodorovný mřížky. Viz http://porsche.un.cz/calouneni_dveri.htm
Snad by se daly objednat u porsche, zkusil jsi to?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
diddien01

PříspěvekZaslal: st Pro 15, 2010 8:52 pm    Předmět: Citovat

Jo tak presne ty potrebuju:)) koukal sem u Pelikana,tam sem nenasel. ale pockam a ono se neco casem vyloupne na Ebay a podobne... dekuju kazdopadne za info.
tomas28m

PříspěvekZaslal: st Pro 15, 2010 9:00 pm    Předmět: Citovat

diddien01:ahojda,jak vypadají ty mřížky,co se Ti nelíbí z 911,možná bych o ně měl zájem,jedna mi schází.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
diddien01

PříspěvekZaslal: st Pro 15, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

tomas: No.... je to celej komplet, proste plastovej kaslik, v tom je repro, prosroubovany tapecirunkem. no a ty samotny mrizky sou: plastovej ramecek, a vnitrek je z cernyho kovovyho matrose, jak cednik:)
tomas28m

PříspěvekZaslal: st Pro 15, 2010 9:22 pm    Předmět: Citovat

Jsou to tyhle? http://www.fvd.de/de/en/Porsche-0/-/-/-/qsearch/show/VID_10269431-VCD_19536025-sort_4-display_50/Porsche-Tuning-Search.html?SearchValue=91155501301&x=10&y=5
diddien01

PříspěvekZaslal: st Pro 15, 2010 11:04 pm    Předmět: Citovat

ne ne , ty moje jsou cely kulaty, ne ctverec. a nemaj v sobe diry, samotnej kryt se nacvakava.... asi to radsi zejtra vyfotim:)
tomas28m

PříspěvekZaslal: čt Pro 16, 2010 12:01 pm    Předmět: Citovat

To budou asi z 964,škoda Sad Taky se Ti mlží přístroje,jak tu už někdo psal?
diddien01

PříspěvekZaslal: čt Pro 16, 2010 4:10 pm    Předmět: Citovat

tomas: hele netusim z ceho sou, ale zatim je tam necham a ono se casem neco vyloupne. S mlzenim problemy nemam,zatim, auto stoji v nevytapeny garazi, je tam i vlhko, ale nic.... Nchavam na zimo malinkou skvirku v oknech aby to luftovalo, a obcas tam dam vysousecku aby vytahla vlhko, delal sem to tak u vsech aut a problemy s plisni a mlzenim nebyly, kde skladujes ty?
tomas28m

PříspěvekZaslal: čt Pro 16, 2010 9:59 pm    Předmět: Citovat

diddien:hledal jsem,kde jsem o těch přístrojích četl,myslel jsem že tady,tenkrát jsem se tomu divil,ale už jsem to taky zažil,docela zajímavé,přesně,jak to ten dotyčný popisoval,až když auto nastartuješ,tak se některé přístroje zamlží,jinak mám taky nevytápěnou garáž.Okýnka nechávám normálně,vlhko tam tak nějak moc nemám,ale ty otvory nad zadním sklem možná luftují víc než dost. S těma mřížkama na repro je to docela náročný,snad jedno z mála věcí,co se špatně schání,ještě scháním zadní a připadá mi,jako když hledám jehlu v kupce sena,zatím mám jen jednu,Ty máš výhodu,že je tam nemáš. Pak je ještě perlička na kupé deflektor u otvírací střechy,jinak ostatní věci jdou docela bez problémů sehnat.
diddien01

PříspěvekZaslal: pá Pro 17, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

tomas: Jo nektery veci fakt nejsou jednoduchy sehnat. Nevim jak na to moc spechas, ale vim o jednom vrakovisti v UK a tam maj vzdycky par 911tek ktery rozebiraj, mohli by Ti mozna pomoc jak s tema repro tak s tim deflektorem. podivej se na: www.douglasvalley.co.uk Da se jim napsat, pokud maj, poslou to. Kdyz by delali strachy z poslanim do CR, dalo by se to poslat ke me a ja bych to privezl. Mej se M.
tomas28m

PříspěvekZaslal: ne Pro 19, 2010 8:02 pm    Předmět: Citovat

diddien:moc dík,kouknu na to. Tak si tak říkám,ty jsi přímo z Anglie?Myslel jsem,že jsi v ČR a že jsi si dovezl auto z Anglie do ČR,pár lidí co takové auto mají v ČR na veteránských značkách znám. Já autí přivezl z USA.Koukni na tohle,docela zajímavé http://storm.oldcarmanualproject.com/porsche911scturbo1979.htm
diddien01

PříspěvekZaslal: po Pro 20, 2010 12:25 am    Předmět: Citovat

Tomas: Nejak sem nedohledal jaky to auto mas? povidej , sem zvedavej:) dotahnul si ho ze Statu sam a nebo sis zaridil firmu?? Ja v UK ziju uz 5 let s rodinou, a na Porsche sem presedlal nedavno, predtim sem mel MG, ale mel sem problem s mistem pro malou dceru a tak muselo jit. Jak si posilal ten odkaz, tu brozuru mam, dostal sem ji od predchoziho majitele, vcetene ceniku, je to fakt moc pekny a zajimavy. Ta targa sport stala vic jak 14 tisic liber, coz byla cena jak blazen. Dal,se za to koupit v roce 78 i baracek:))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Koupě (sháním díly, auto, apod.) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

Přejdi na: