Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

911 (996) -problémy s motorem

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Kupujete porsche 911?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mario42

PříspěvekZaslal: st Kvě 26, 2010 10:29 am    Předmět: 911 (996) -problémy s motorem Citovat

Zdravím vespolek,
narazil jsem na tyto zajímavé stránky a zaujala mě jedna věc, o které bych se chtěl dozvědět pokud možno co nejvíc: na webu je článek s názvem jakou 911 vybrat a v něm jsem se u odstavce týkajícího se série ?996? dočetl o cituji: ?přetrvávající problémy se spolehlivosti hlavního těsnění a mezihřídele pokazily reputaci. Přestože se problémy nevyskytovaly až tak často, očekávání zákazníků bylo vyšší a u tradičně spolehlivého porsche se jednalo o závažný problém?

protože již delší dobu uvažuji o koupi modelu 996 (vím že mnozí fajmšmekři ho nepovažují za echt pravou 911ku), hodně mě její potenciální problémy zajímají. Mohl by někdo trochu blíže specifikovat onen udávaný problém?

Předem díky!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Kupujete porsche 911? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: