Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Oprava motoru 911 3.6 210kw Typ M64/22

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Sháním nebo nabízím práci, potřebuju něco udělat, apod.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
911 3nec

PříspěvekZaslal: pá Říj 23, 2009 1:34 pm    Předmět: Oprava motoru 911 3.6 210kw Typ M64/22 Citovat

Zdravím všechny stejně napadené virusem 911. Koupil jsem 993ku dovoz z Japonska a po opravě bourané přední části a přihlášení jsem začal jezdit.Po zahřátí něco klepalo.Vyměnil jsem hyraulický nadzvedák,ložisko elektromagnetické spojky klimy,ale ještě je tam nějaký klepot.Čím je motor víc zahřátý tím to víc klepe.Tachometr Japonci stáhli na sých 80.000km,jak je to u všech reimportů.Nezjistil jsem kolik má vlastně najeto.S prvním sněhem mě čeká vytažení a rozebrání motoru.Nemáte někdo nějaký manuál pro opravy motoru ? Momenty utažení šroubu,nastavení rozvodů atd. Taky sháním dodavatele sady těsnění na celý motor a součástek k opravě.Zatím mám jen e-cat.cz.Nevíte o nějaké dobré firmě ?Jsem automechanik a chci si to udělat sám.Vím o firmě která zrepasuje hlavy,dodá písty s válci,ložiska a provede výbrus kliky. Za radu či typ moc dík.Marcel [img][/img]
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oval

PříspěvekZaslal: pá Říj 23, 2009 4:40 pm    Předmět: Citovat

Na to těsnění koukni sem http://www.mittelmotor.de/content/default.aspx
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferdinand

PříspěvekZaslal: po Říj 26, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

Se všemi požadavky by Ti mohl pomoci Ivan Benčík, který dlouhá léta opravoval motory Porsche 911 v USA. Nyní žije ve Francii. Nabízí i originál díly za rozumnou cenu. Kontakt je: proporsche@yahoo.com
Bohužel, někdy strašně dlouho trvá, než odpoví (mluví česky).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Sháním nebo nabízím práci, potřebuju něco udělat, apod. Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: