Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

911

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Kupujete porsche 911?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomáš Wollný

PříspěvekZaslal: pá Pro 19, 2008 4:46 pm    Předmět: 911 Citovat

Jááááááá!!! Laughing
Jo jo, zatím se chystám a připadá mi,že za tu dobu co jsem se definitivně rozhodl že si ji pořídím,znám už 80% majitelů.Od malička je pro mě Porsche symbol jako madona pro věřící,jen jsem nedoufal,že bych ho opravdu někdy vlastnil.Vyzkoušel jsem něčím ho nahradit,třeba Ford Capri,Austin,Fiat,NSU,atd,ale teď jsem se všeho zbavil,nechal jsi jen jednoho miláčka a finančně si myslím že bych mohl splnit si sen.Mám jen problém si vybrat,model je jasný,911 nejlíp 3.0,ale slevil bych.V německu mi připadají 911 dost zanedbané,u nás si každý nastřelí 150000,- na vrch a podomácku ho dá do nějakého stavu a v USA mám problém z dovozem.Budu dál koukat a tiše závidět ostatním co už ji mají,ale snad to příjde.Jinak všem fandům stejné značky krásné vánoce přeji a ať vám to jezdí.Tom.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
muf

PříspěvekZaslal: so Led 03, 2009 8:58 pm    Předmět: Citovat

Urcite jdi do SC nebo Carrery. Nebudes litovat, jsou to vdecny auta. Priprav si ale minimalne 15 tis eur a radsi vic. Za 20-25 sezenes uz moc pekny auto. Nedej na kilometry ani na rok vyroby, jedine co rozhoduje je stav a to, jak bylo o auto pecovano.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomáš Wollný

PříspěvekZaslal: po Led 12, 2009 3:21 pm    Předmět: 911 Citovat

http://losangeles.craigslist.org/sfv/cto/981875742.html
tak jsem si vybral,no snad dobře. Confused pokud to vše klapne,tak mi ho firma kapcars doveze.nemáte s něma náhodou nějakou zkušenost?vypadá to s domluvou zatím dobře.díky Tom.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
muf

PříspěvekZaslal: po Led 12, 2009 3:34 pm    Předmět: Citovat

Jojo, Pavla znám, občas sem zavítá na fórum.
Podle popisu to vypadá na slušný auto. I cena je celkem výhodná, sice to neni EU model, ale pro ročník 79 to zase neni taková trága. US auta jsou trochu línější, ale zase maj elektrický vokýnka a klimu. Zadní nárazník, přední a zadní světla a blinkry jednoduše předěláš (zvlášť na ty US reflektory se nedá koukat Cool ) a tachometr má dvojí cejchování. Prodávající tvrdí, že střecha je v super stavu, tak to máš dobrý, s tou je vždycky trochu starost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tomáš Wollný

PříspěvekZaslal: út Led 13, 2009 9:21 am    Předmět: Citovat

Hoj a dík za názor,jenže já to tak nechám.Já pokud do toho budu drbčit,už to nebude původní a to já nerad.Pokud ho přihlásím na veteránské RZ,tak ať je to takové jaké to bylo.Samo že se mi víc líbí evropská verze,ale myslím si,že za ty kačky to bude dobrý.Tom.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Kupujete porsche 911? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: