Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Správná volba ?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 964
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roman

PříspěvekZaslal: út Úno 01, 2011 10:13 pm    Předmět: Správná volba ? Citovat

Ahoj poršisti,
je zima a to je pro mne období, kdy začnu ... jak říká manželka ''vymýšlet'', protože je málo práce a mám čas surfovat po síti.
Letos jsem se zamiloval do Porsche 911 ..... no ... sen je to odjakživa, ale až v posledních týdnech jsem dospěl k závěru, že starší kousek není sen nesplnitelný a tím pádem je touha ještě silnější. Když říkám starší, mám tím na mysli verzi 964, která se mi líbí nejvíc.
Mám dotaz na odborníky.
Arrow Dá se solidní 964 koupit v ČR, nebo je jistější zabrousit někam za hranice? Namátkou jsem prohlížel některé inzerce jak u nás tak v zahraničí (DE, PL, A), vybral bych si asi doma: ceny srovnatelné, žádná jazyková bariéra a další komplikace spojené s dovozem z ciziny. V ČR mám jen obavy, že pravděpodobnost pasti (půvdod, km, nikdy nebouraný stav, ''tuning'') je mírně větší.Question
Další problém je spíše žádost..najde se někdo nejlépe v Moravskoslezském kraji, kdo vlastní vzduchem chlazenou 911 , a byl by ochoten mi ji předvést ? Protože je znám jen z internetu Very Happy
Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muf

PříspěvekZaslal: čt Úno 03, 2011 8:47 am    Předmět: Citovat

No, určitě se tu pár 964ek najde, a občas to budou i pěkné kousky, ale samozřejmě za hranicemi je o moc větší výběr. Záleží, jak moc jsi náročný a jak moc spěcháš. Poslední dobou mi přijde, že auta v ČR jsou levnější než v zahraničí, a to dřív bylo přesně naopak.
Auto s původním lakem, nikdy neškráblé, s malým počtem kilometrů, atd, najdeš dost obtížně. Ale pokud chceš něco na hraní, tak to tu určitě seženeš bez problému.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
STS

PříspěvekZaslal: čt Úno 03, 2011 9:15 am    Předmět: Citovat

964 carrera 2 rok výroby 92 vlastním, ale momentálně je garážovaná přes zimu, takže nejde předvést Very Happy
muf

PříspěvekZaslal: čt Úno 03, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

V áčkách maj pěknou. Asi bude dost voňavá, když vezmu v úvahu, co to stojí. Už mě na ní upozornil jeden zájemce. Je to jakási limitovaná edice s širokými blatníky. A ty auta si držej cenu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Roman

PříspěvekZaslal: čt Úno 03, 2011 12:03 pm    Předmět: Citovat

muf napsal:
... Záleží, jak moc jsi náročný a jak moc spěcháš. Poslední dobou mi přijde, že auta v ČR jsou levnější než v zahraničí, a to dřív bylo přesně naopak.
Auto s původním lakem, nikdy neškráblé, s malým počtem kilometrů, atd, najdeš dost obtížně. Ale pokud chceš něco na hraní, tak to tu určitě seženeš bez problému.

V první řadě je potřeba dodat, že zatím sonduji, sbírám zkušenosti a informace, pro letošek auto na hraní ještě nepřichází v úvahu, ale potom...
i tak bude dán limit, takže nebudu moci být extra náročný.
Je mi jasné, že za průměrnou cenu neseženu voňavou 911, věk musí být znát, jen bych nerad vybral složenku ze 4 bouraček.

STS napsal:
964 carrera 2 rok výroby 92 vlastním, ale momentálně je garážovaná přes zimu, takže nejde předvést Very Happy

Jistě rozumím, pokud by bylo možné, rád si počkám na sezónu.

muf napsal:
V áčkách maj pěknou. Asi bude dost voňavá, když vezmu v úvahu, co to stojí. Už mě na ní upozornil jeden zájemce. Je to jakási limitovaná edice s širokými blatníky. A ty auta si držej cenu.

JJ viděl jsem.. pěkná, ale to už je přes limit.... stejně díky.
STS

PříspěvekZaslal: čt Úno 03, 2011 1:19 pm    Předmět: Citovat

Není problém, jaro se blíží Mr. Green
Roman

PříspěvekZaslal: pá Úno 04, 2011 4:10 pm    Předmět: Citovat

Perfekt, udělám si výlet Smile
Znáš ještě někoho s 911 do r.v. 96 na Moravě ?
Roman

PříspěvekZaslal: ne Dub 01, 2012 2:41 pm    Předmět: x Citovat

Věděl by prosím někdo, co obnáší výměna nárazníků na modelu předcházejícím typu 964, za nárazníky z 964 ?
muf

PříspěvekZaslal: ne Dub 01, 2012 4:25 pm    Předmět: Citovat

Obnáší to ztrátu hodnoty vozu o 30 % a nálepku zbastardizovanýho auta Razz
Roman

PříspěvekZaslal: ne Dub 01, 2012 8:36 pm    Předmět: Citovat

Rozumím, ctím originalitu ...

nepasuje mi na první pohled rok výroby a obsah motoru u této targy, tak nevím, jestli jsou jen novější nárazníky, nebo i něco víc

http://www.sauto.cz/osobni/detail/porsche/911/9261673?goFrom=list
muf

PříspěvekZaslal: ne Dub 01, 2012 9:36 pm    Předmět: Citovat

To je přesně ten případ, o kterém mluvím. Facelift je udělaný docela důkladně. Muselo by se vidět, jak to vypadá zblízka. Každopádně to auto chce někoho, komu tato úprava nevadí, nebo tomu nerozumí, anebo se mu to naopak líbí. Co se možnosti vrácení do původního stavu týká, je to určitě možné a předpokládám, že zásahy do konstrukce karoserie nebyly velké. Finančně se to ale asi moc nevyplatí.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 964 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: