Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Čalounění dveří

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Projekty
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
muf

PříspěvekZaslal: st Led 12, 2005 11:32 pm    Předmět: Čalounění dveří Citovat

Pomohlo to někomu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Bert

PříspěvekZaslal: ne Čer 25, 2017 10:09 am    Předmět: El. stahování oken - nefunguje :( Citovat

Bohužel mám verzi s el. stahováním oken a tak je to o maličko složitější. Přestalo mi to stahování fungovat, podařilo se mi okna natvrdo připojeným proudem vytáhnout nahoru (sláva, motorky fungují), ale závadu jsem nenašel. Nevíte někdo v čem by to mohlo být? Relé?

Zároveň mi ve stajnou dobu přestalo fungovat počítadlo kilometrů, ukazatel rychlosti funguje.

A ještě doplnění projektu "Čalounění dveří": ovladač zrcátek se nemusí odpojovat, pomocí špičatých kleští je možné vyšroubovat jistící matici a pak je možné ovladač vysunout z čalounění Smile

Porsche 911S, 2,7, 1977
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
michal911sc

PříspěvekZaslal: st Čer 28, 2017 7:03 pm    Předmět: Citovat

Bert,

okna su asi najjednoduchsi problem. na soferovychh dverach mas prepinace na oboje dvere. mas tam dva droty od motora okna sofera. na oboch drotoch musi byt minus. na prislusny vypinac idu dalsie dva droty od pantov dveri kde musi byt + a -. a nakoniec dva vodice idu do dveri spolujazdca na oboch musi byt minus. napajacie droty najdes jednoducho. su najviac rozvetvene na konektoroch pod prepinacmi. mali by byt hnedy a cerveny (cerveny je +) a musi tam byt 12V. ak budes potebovat mam aj schemu. michal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Projekty Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: