Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Manuál nebo Automat ?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maximo

PříspěvekZaslal: pá Čer 05, 2015 6:50 pm    Předmět: Manuál nebo Automat ? Citovat

Čau všichni. Potřeboval bych poradit. Mám možnost koupit Porsche 911 Turbo 996 rok výroby 2004. Má automatickou převodovku. Nevím jak na tom 911ky jsou co se týká spolehlivosti. Vím že u Cayenů to stojí za houby a tak než utratím težko vydělaný penízky prosím o radu odborníků/majitelů této ikony sportovních vozů - manuál nebo automat. Díky všem co odpoví.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paul

PříspěvekZaslal: st Čer 10, 2015 1:00 pm    Předmět: Citovat

Je to myslím otázka pocitu.Ačkoli mám v jiných autech automaty k plné spokojenosti,tak Porsche jsem chtěl v manuálu.Myslím si,že to k tomuto autu patří.Obavy z automatu z hlediska selhání techniky a nákladů na provoz-údržbu u mne nehrály roli.Mám v tomto smyslu velmi dobré možnosti.Pořídil jsem manuál a nelituji.Navíc manuál je o 45kg lehčí a to se u sporťáku počítá.
Maximo

PříspěvekZaslal: čt Čer 25, 2015 7:34 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpověď. Taky vidím manuál jako tu lepší volbu - hlavně co se týče pocitu z jízdy.
muf

PříspěvekZaslal: út Črc 21, 2015 9:50 am    Předmět: Citovat

Měl jsem oboje. U turba je pro normální jízdu spíš lepší automat. Není to o váze ani o papírových výkonech, to auto je taková raketa, že bys musel být fakt machr, abys to auto využil na limitu.
Manuál je pro toho, kdo chce řadit za každou cenu, kdo automat prostě ve sporťáku nechce.
Spolehlivost ani u jednoho způsobu řazení nehraje roli. 911 turbo je nezničitelné (při pravidelné a kvalitní údržbě samozřejmě).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
autopes.cz

PříspěvekZaslal: čt Črc 23, 2015 11:49 am    Předmět: Citovat

Jednoznacne manual. Automat tak do Cayena. Fakt to neni vono Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Porsche 911 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: