Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Akce 50 let Porsche 911 v Norimberku

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Akce, srazy, závody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
muf

PříspěvekZaslal: po Črc 15, 2013 12:40 pm    Předmět: Akce 50 let Porsche 911 v Norimberku Citovat

Tak jak se vám akce líbila?
Tady jsem hodil pár fotek na rajče

http://muf911.rajce.idnes.cz/50_Jahre_Porsche_911_Norimberk

Já celkově víkend hodnotím pozitivně. Houf poršat za sebou v koloně na dálnici byl velice působivý! Přes relativně málo předem přihlášených aut jich nakonec dorazilo přes 20.
Počasí ideální.
Některá poršata, co jsme viděli na místě, byla skutečně parádní. Prostor, kde se akce konala, hodnotím jako velmi zajímavé místo. Bratwurst a pivo super. Možná mi připadalo, že pro návštěvníky setkání bylo docela málo akce, ale vydrželi jsme až do příjezdu aut z okružní jízdy a pár z nich bylo moc pěkných. Dokonce jsem si všiml i jedné české posádky na 997.

Zbytek víkendu jsme zůstali v Německu a užili si to perfektně, zajeli jsme do Ambergu, ke kaolinovým dolům, na inline bruslařskou stezku u hranic atd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ferdinand

PříspěvekZaslal: po Črc 15, 2013 4:14 pm    Předmět: Citovat

Já jsem byl také překvapen a potěšen tak velkou českou účastí. Navíc jsem v areálu i okolo něho viděl další česká poršata, takže účast z Čech byla opravdu hojná. Potěšilo mne, že jsem se tam opět setkal i s kolegou Ivanem Benčíkem, který žije ve Francii a loni byl na jarním srazu v Českém Krumlově. Pokud jste si tam všimli červené 911 s koženým futrálem na čumáku proti mouchám, tak to bylo jeho auto.
Já jsem musel odjet již po poledni, neboť jsem ještě vezl syna na dovolenou. Přesto, že jsem se nedočkal příjezdu většiny Porsche z výletu, tak se mi akce moc líbila a vyrovnala mi hladinu poršáckého červencového absťáku. Jenom jsem tam očekával více krámků s náhradními díly a suvenýry na Porsche, jako jsou na Retro Classics.
Naštěstí v sobotu dělají "108" Porsche sraz v Čáslavi, takže tam také na skok zaletím a podívám se pro změnu na "vodníky" od Porsche.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gilles

PříspěvekZaslal: st Črc 17, 2013 7:36 pm    Předmět: Citovat

Děkujeme za fotky z akce Mufe.Prostě paráda. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
muf

PříspěvekZaslal: ne Črc 21, 2013 9:24 pm    Předmět: Citovat

Díky Milane za uveřejnění článku na tvém webu. Je tě chci upozornit, že ta Soft window Targa, kterou jsi obdivoval, je fantazií majitele. To béžové auto je skutečně moc pěkný kousek, modelově ale už ze 70. Let a z fabriky vyjelo se skleněným zadním oknem. Soft window se děaly jen prvních pár let a to jen dokud byl krátký rozvor (pozorně si prohlídni fotky, kde je víčko zadní torzky, jak daleko je od lemu blatníku).
Nicméně ještě jednou opakuju, to auto bylo nádherný a navíc to bylo eSko
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Akce, srazy, závody Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: