Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Porsche festival 2011 - jak se vám líbil?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Akce, srazy, závody
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
muf

PříspěvekZaslal: ne Zář 04, 2011 7:20 am    Předmět: Porsche festival 2011 - jak se vám líbil? Citovat

Tak už jsem doma, neděli jsem nedal. Jak se vám líbil letošní ročník? 142 (nebo tak nějak) aut je slušná porce. Výlet do Německa byl také pěkný (nejel jsem to celé, ale až budu v Liberci příště, zopáknu si ho). Škoda jen že ta slibovaná burza byla jen sporadická. Občerstvení také trochu pokulhávalo, ale moc jsem to neřešil. Každopádně akci hodnotím velice příznivé, užili jsme si velice příjemný víkend.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
michal 911sc

PříspěvekZaslal: ne Zář 04, 2011 7:41 pm    Předmět: Citovat

ahoj mufe, zazil som teda celkovo druhy zraz. prvy bol vw na bukovej a bola to silna alkoholicka skusenost.[ ale samozrejme spominam v dobrom]. toto uz bolo na inej urovni. vylet do nemecka sa mi velmi pacil. cenne rady co som tam nasiel su k nezaplateniu.

PS: jedol som aj miestnu klobasku. takze cakam.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomas28m

PříspěvekZaslal: čt Zář 08, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,srazík super,vylet taky. Taky jsem rád,že jsem poznal na živo Michala 911SC Very Happy Škoda že jsem se s ním sešel až tak pozdě večer,mohli jsme ještě víc popovídat,ale určitě se zase brzy někde sejdem,mějte se fajn. Tom
michal 911sc

PříspěvekZaslal: čt Zář 08, 2011 10:06 pm    Předmět: Citovat

nazdar tome, tak klobaska dopadla ok. nemaaaam na webe fooootku z prveho radu. takto som tam vobec nebol. som rad ze som spoznal toma co ma cely cas ignoroval na fore. hihi. dufam, ze sa mu bude chciet odpisovat aj mne. hihi

mich
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Akce, srazy, závody Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: