Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

911 SC origo repraky do dveri
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Koupě (sháním díly, auto, apod.)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michal 911sc

PříspěvekZaslal: út Úno 22, 2011 10:34 pm    Předmět: Citovat

ahoj, ja som musel rozobrat vsetky budiky, bo som mal ramceky hrdzave. velmi nechutna robota. tie ramceky tam drzia ako svina. pani davali ste dole starter? ten vrchny srob sa mi zda ako neprekonatelne zlo a motor musi von.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomas28m

PříspěvekZaslal: so Bře 12, 2011 8:33 pm    Předmět: Citovat

diddien:ahoj Michale,jak se máš a co Ignac? Jak se povedl ten lak? Dlouho jsem tu nebyl. Škoda,že jsi byl v CZ jen na chvilku,ale v létě to snad doženem a sejdem se. Co fotečky toho E.... jsou někde na netu? Docela jsem zvědavý.Ještě jsem se chtěl taky zeptat na ty mřížky,jestli se pro ně mám někde stavit v Praze,nebo.....kdyžtak mi napiš třeba na mail,předem moc dík. Na Ebay jsem koupil 1/2 řízení na 930,ty gumy jsou z US úplně hotový,tak jsem zvědavý,jaký to bude. Ty tam máš 911,nebo 930 řízení?O víkendu konečně pršelo,tak snad bude i sůl pryč,u Vás je asi lepší počasí,ne? Smile
diddien01

PříspěvekZaslal: ne Bře 13, 2011 8:55 pm    Předmět: Citovat

Tomas: ahoj, taky doufam ze se zadari. Planujem v cervenci cestu do sklipku, tak kdyz by ses chtel oddelat:)) pojede se jen veteranama. O Jagu mi ani nemluv, to byl pruser, auto schnily, skoda casu a penez. ale podarilo se koupit peknyho Rollse, dam fotky na svoje stranky. Ignac se povedl, rekl bych. Povedlo se mi i namontovat zadni sklo naspatek, coz byl mega vopruz, aspon pro me:)) zaseklej budik se odseknul sam, takze pohoda:)) nemam ale ted moc casu na praci. Musim dat celej vnitrek zpet. Snad si najdu cas tenhle tejden. Mame tu krasny pocasi a tak uz chci vyjet. Navic mi ma zena privezt za 14 dnu cesky veteran SPZ, tak uz na me nebudou moc ani radary a pokuty:)))) Ramecky sem ti poslal, mel bys je dostat nadchazejici tyden. snad dorazej kompletni. zatim se mej a uzivej jara. Michal
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomas28m

PříspěvekZaslal: út Bře 15, 2011 5:46 pm    Předmět: Citovat

diddien:čau Michale,tak mřížka už je namontovaná,trošku jsem ji poopravil,sice tam je malá prasklinka vidět,ale překvapilo mne,jak to teplo s tím plastem zacvičí Shocked Jinak moc děkuju a pak se musíme srovnat,nebo pokud by jsi chtěl penízky dřív,tak můžu na paypal,nebo účet,stačí napsat.Dnes jsem trošku projel 911,docela bylo vidět,že dlouho stála,ale pocity super.Se máš,že tam na Tebe nebudou moci radary,taky bych něco takového tu potřeboval Very Happy To zadní sklo na targu je zábava,že? Ještě že jsi nedělal to co mám já,s novou gumou otřes,sem si to musel dát udělat a byli z toho nešťastný,stejně by mě zajímalo,jak to dělali ve fabrice Shocked že na to měli přípravky mi příjde docela zavádějící,ta nová guma se šíleně kroutí a žlábek na liště skoro nula Shocked Toho E typa je škoda,že není podle představ,třeba to půjde nějak doladit,ale že se dáš na Rollse,to jsi překvapil. Wink Měj se. Tom
diddien01

PříspěvekZaslal: st Bře 16, 2011 10:53 pm    Předmět: Citovat

tomas: tak to sem rad ze mrizky dorazily:)) ani sem neveril ze budou v celku. S penezma jak chces, bud mi to hod na ucet, nebo az se uvidime, neres to. sklo bylo fakt husty ale podarilo se. Jen nevim jestli sem psal, prasklo mi predni, tak to uz sem tek, zavolal profiky a ty ho vymenili. Novy i s usazenim za dve stvky, to jde ne?? Uz mam vse z interieru namontovany zpet, ted jen udelat olej filtry atd.... a sezona muze zacit:)) Etype bude jinej, ono se neco najde. Ted sem koupil pro znameho MG v kabriu, fakt mrcha, motor 3.9 V8, bude to masakr. s Tim Rollsem, to nebylo pro me, to je pro paprdy, ale na kseft:)) a hnem mam objednavku na dalsiho, tak nevim, nejak se s nima roztrhnul pytel:) zatal sa maj , a budu se tesit na nejakou fotku az vyjedes po zime. Michal
tomas28m

PříspěvekZaslal: út Dub 05, 2011 8:57 pm    Předmět: Citovat

diddien:ahoj,jak se máš?Co Ignac,jak se mu daří?Určitě už máš vše dodělané,že? Smile Teď trošku pracovně nestíhám,ale chystám se na jeden menší sraz do Brna,tak jsem zvědavý,jak se projedu. Už se těším. Tam určitě budou i nějaká fota, tak Ti pak pošlu. Poslal jsem Ti před pár týdny na mail odkaz na ty úchytky na kufry,došlo Ti to?Zatím se měj. Tom
diddien01

PříspěvekZaslal: ne Dub 10, 2011 7:33 pm    Předmět: Citovat

ToMas: Zdravicko Tome. za mail dekuju. Nejak ted nestiham:) auta, auta a zase auta:) Ignac uz je hotovej, na znackach, jen uz to pocasi aby bylo. Asi pred tydnem se mi stalo, startuju najednou rana a co se nestalo, jak sem instaloval vicko do vzduchovyho boxu ..... tak sice zafungovalo, ale nejak to nevydrzelo to lepeni a vylitlo to. Tak sem lepil znovu a snad uz to bude dobry. Chci zajet v tydnu na brzdu, abych zmeril vykon motoru. Ne ze by mi na tom zalezelo, ale chci vedet v jaky je motor kondici. V kvetnu mam zaplacenej kurz jezdeni do vrchu, tak sem na to zvedav. Doufam ze tam neposlu auto nekam do pankejtu. to bych asi nebyl doma pochvalenej:) Pred tydnem sem kupoval pro znameho auto , bylo to MG v kabru. Motor 3.9 V8. Krasnej zvuk, dvojtej vejfuk. na leto parada. Mej se fajn a snad se potkame v tom cervenci. Michal PS: co tvoje auto, je ready na sezonu??
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Koupě (sháním díly, auto, apod.) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

Přejdi na: