Obsah fóra www.Porsche.un.cz www.Porsche.un.cz
Web o Porsche 911

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Budíky 911

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Koupě (sháním díly, auto, apod.)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
honza

PříspěvekZaslal: st Úno 13, 2008 9:39 am    Předmět: Budíky 911 Citovat

Mám problém. Rosí se mi měřáky na přístrojové desce, asi to v minulosti navlhlo, nemůžu se toho rosení zbavit, budu je muset vymontovat a nechat vyschnout. Nechci ale demontovat přístrojovou desku a myslím, že jdou vysunout samostatně. Poradíte někdo, abych se vyvaroval chyb než začnu experimentovat ? Díky Honza KV.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
muf

PříspěvekZaslal: st Úno 20, 2008 6:07 pm    Předmět: Citovat

Pocení přístrojů je věc běžná a neodstanitelná. Tuším, že se to stává i u 993. Každopádně 964ka mi to dělala taky. Jde o to, že budíky normálně koukaj do kufru a je to dáno asi tím, že nejsou vodotěsný, takže se tam vysráží okolní vlhkost.

Ale kdybys je náhodou chtěl vyndavat, jsou tam jenom natlačený v takový gumový objímce. Jen to bývá časem ztuhlé. Ale opatrně se štoubovákem! Spíš bych na to vzal něco dřevěnýho nebo plastovýho, ať si neuděláš díru do koženky, kterou je potažený prostor pod budíky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
honza

PříspěvekZaslal: čt Úno 21, 2008 10:41 pm    Předmět: Budíky 911 Citovat

Mufe díky,
tušil jsem to, pokoušel jsem se je vytlačit, ale neměl jsem odvahu pokračovat, abych neudělal víc škody. Tak asi budu čekat na sluníčko, nechám prohřát celý auto, možná, že si do něj sednu a nechám si prohřát i moje starý kosti. Ahoj Honza.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jindra

PříspěvekZaslal: st Říj 27, 2010 11:18 am    Předmět: Citovat

Pánové znovu obnovuji problém pocení. Nechápu to, nastartuju auto nechám běžet na volnoběh a během dvou minut jsou budíky zpocený. Nikde na ně nefouká nic co by měnilo teplotu v okolí atd. Nesedím v tom autě takže nedejchám a přesto se "zpotí" . Pozeptám se i na USA forech protože svého času se tam někdo taky ptal co stím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jindra

PříspěvekZaslal: st Říj 27, 2010 11:19 am    Předmět: Citovat

Pánové znovu obnovuji problém pocení. Nechápu to, nastartuju auto nechám běžet na volnoběh a během dvou minut jsou budíky zpocený. Nikde na ně nefouká nic co by měnilo teplotu v okolí atd. Nesedím v tom autě takže nedejchám a přesto se "zpotí" . Pozeptám se i na USA forech protože svého času se tam někdo taky ptal co stím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.Porsche.un.cz -> Koupě (sháním díly, auto, apod.) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: